WYSIWYG Web Builder
ZAPRASZAMY
do Współpracy!
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych i estradowych.

       podesty tel.603-589-041 Andrzej Sola
LAYHER SCENIKA
Techniczna Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, techniczna obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko=obsługujemy imprezy w plenerach-koncertowanie w plenerze
OFERUJEMY WYNAJEM ESTRAD I SCEN - SCENA WYNAJEM - WYNAJMIJ SCENĘ - WYNAJMUJEMY SCENY ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - SCENA Z ZADASZENIEM DOBRA CENA - SCENA MOBINA - SCENA PLENEROWA - SCENA KONCERTOWA KONKURENCYJNE CENY WYNAJMU - ZADASZENIA SCENY KOPERTOWE I ZADASZENIE ŁUKOWE - ESTRADA - ESTRADA NA KOCERT - ESTRADA NA PLENER - ESTRADA NA EVENT - ESTRADA NA HALĘ - ESTRADY Z ZADASZENIEM ESTRADY RIDEROWE W DOBREJ CENIE WYNAJMU - DO KAŻDEJ SCENY ESTRADOWE PODESTY SCENICZNE I ESTRADOWE BARIERKI OCHRONNE
20 lat doświadczenia
Krótko o nas:


KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Sceniczna
Obsługa
Imprez
Layher Rusztowania Sceniczne: Więcej możliwości, ten system rusztowań do wszechstronnych zastosowań z połączeniem klinowym do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd. Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.

Zalety rusztowania  LAYHER ALLROUND
/wysoka obciążalność
/szybki montaż i demontaż
/stabilność rusztowania
/możliwość różnorodnej budowy
/bezśrubową technikę łączenia
/możliwości wyboru długości i szerokości pola
/antypoślizgowe pomosty, komfortowe schody, wytrzymałe elementy sceniczne

Elementy składowe rusztowania to
stojaki z rozetami rozstawionymi co 50 cm
rygle okrągłe oraz U- rygle 0,39 - 3,07
dźwigary kratowe z głowicami klinowymi
schody, pomosty, podesty

Sceny i estrady Layher®
Wygoda i bezpieczeństwo użytkowania
Szybkie w montażu i demontażu
Wielokrotność ich używania
Podesty sceniczne galeria