Sceny z zadaszeniem
WYSIWYG Web Builder
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych.
DJ...JE NA IMPREZĘ
Techniczna Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, techniczna obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko=obsługujemy imprezy w plenerach-koncertowanie w plenerze
OFERUJEMY WYNAJEM ESTRAD I SCEN - SCENA WYNAJEM - WYNAJMIJ SCENĘ - WYNAJMUJEMY SCENY ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - SCENA Z ZADASZENIEM DOBRA CENA - SCENA MOBINA - SCENA PLENEROWA - SCENA KONCERTOWA KONKURENCYJNE CENY WYNAJMU - ZADASZENIA SCENY KOPERTOWE I ZADASZENIE ŁUKOWE - ESTRADA - ESTRADA NA KOCERT - ESTRADA NA PLENER - ESTRADA NA EVENT - ESTRADA NA HALĘ - ESTRADY Z ZADASZENIEM ESTRADY RIDEROWE W DOBREJ CENIE WYNAJMU - DO KAŻDEJ SCENY ESTRADOWE PODESTY SCENICZNE I ESTRADOWE BARIERKI OCHRONNE
20 lat doświadczenia

Krótko o nas:


KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Podesty estradowe
Kratownice targowe
Multimedia video
Rusztowania LAYHER
Barierka zaporowa
Barierka lekka
Najazdy kablowe
Namioty kopertowe
Agregaty prądu
Krzesła czarne
Dźwięk na koncerty
Światło na scenę
Muzyczna
Obsługa
Imprez
ZAPRASZAMY
do Współpracy!
Obsługujemy imprezy w LUBELSKIM: Poniatowej-Kazimierzu Dolnym-Puławach i Lublinie. Doświadczenie w przygotowaniu wesel oraz imprez dj-skich.
/Profesjonalna obsługa zabawa gwarantowana.

Oferujemy również do wynajmu i obsługi sprzęt sceniczny znajdujący się poniżej: