Marcus Miller w ramach światowej trasy wystąpi na 5 koncertach w Polsce! ... w 5 polskich miastach: Gliwicach, Poznaniu, Gdyni, Warszawie i Wrocławiu.  Producent trasy: MM Communications Nasza firma zapewniła scenę estradową i konstrukcje sceniczne Towar Warszawa
Spragnieni Lata. Lubelskie Święto Młodego Cydru
Wyjątkowi artyści i wyjątkowy klimat. Tak w jednym zdaniu można by podsumować finał trasy "Spragnieni Lata", który odbył się w Lublinie na Błoniach Zamkowych Nasza firma zapewniła profesjonalną scenę z zadaszeniem i konstrukcjami scenicznymi oraz profesjonalne barierki koncertowe.
WYSIWYG Web Builder
Konstrukcje...
Wyposażenie...
TECHNICZNA OBSŁUGA
IMPREZ
ZAPRASZAMY
do Współpracy!
<<<Profesjonalna obsługa impreza udana>>>.

Aktualności firmy...…...
   imprezy obsłużone przez nas:
Zapraszamy do korzystania z naszych usług scenicznych.
INFO ESTRADY.NET
Techniczna Obsługa Imprez z Lubelskiego: Lublin, techniczna obsługa imprez z Mazowieckiego: Warszawa, obsługa imprez z Podkarpackiego: Rzeszów-Przemyśl-Mielec-Dębica-Nisko=obsługujemy imprezy w plenerach-koncertowanie w plenerze
OFERUJEMY WYNAJEM ESTRAD I SCEN - SCENA WYNAJEM - WYNAJMIJ SCENĘ - WYNAJMUJEMY SCENY ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ - SCENA Z ZADASZENIEM DOBRA CENA - SCENA MOBINA - SCENA PLENEROWA - SCENA KONCERTOWA KONKURENCYJNE CENY WYNAJMU - ZADASZENIA SCENY KOPERTOWE I ZADASZENIE ŁUKOWE - ESTRADA - ESTRADA NA KOCERT - ESTRADA NA PLENER - ESTRADA NA EVENT - ESTRADA NA HALĘ - ESTRADY Z ZADASZENIEM ESTRADY RIDEROWE W DOBREJ CENIE WYNAJMU - DO KAŻDEJ SCENY ESTRADOWE PODESTY SCENICZNE I ESTRADOWE BARIERKI OCHRONNE
Krótko o nas:

KIM Jesteśmy -
Zespół Trawers System tworzą doświadczeni specjaliści w zakresie techniki estradowej, zgrany kolektyw techników scenicznych. Firma zrealizowała kilkaset różnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych w kraju. Do realizacji nagłośnienia i oświetlenia podnajmujemy sprawdzone firmy z doskonałymi fachowcami w dziedzinie realizacji dźwięku i oświetlenia, Dysponujemy własnym transportem.

CO ROBIMY - Nasza oferta obejmuje działania z zakresu szeroko pojętej techniki estradowej. Dostarczamy najwyższej klasy usługi z zakresu nagłośnienia, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimediów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a każde wydarzenie jest dla nas równie ważne.
Outlet Centem Lublin MIKOŁAJKI Z TIKTOKERAMI zapewniliśmy profesjonalny podest do zbudowania sceny oraz sceniczne koncertowe barierki ochronne na potrzeby wydarzenia.
Dzień górnika w Targach Lublin 2018 hala mtl w Lublinie nasza firma zapewniła scene + konstrukcje sceniczne pod multimedia, dzwiek i światło na koncert Krzysztof Cugowski z zespołem.
5 złotych minut ratujących życie
Nasza firma zapewniła scenę estradową i konstrukcje sceniczne na potrzeby koncertu w Hali Widowiskowej Towar Warszawa
Robert Kubica powrót Formuła 1 konferencja Warszawa /Senator PKN ORLEN WILLIAMS RACING - nasza firma zapewniła profesjonalne barierki sceniczne z furtkami potrzebne do poprawnej obsługi i przeprowadzenia wydarzenia konferencyjnego.